Przygotowując ofertę przenośnych komputerów używanych koncentrujemy się na laptopach sprawdzonych, bazujących na najmniej awaryjnych podzespołach. Z uwagi na fakt, że urządzenia funkcjonują już jakiś czas na rynku dostajemy pełny obraz awaryjności konkretnych serii wybranych producentów. Nasza oferta laptopów poleasingowych obejmuje w większości urządzenia o klasie wizualnej A. Oznacza to, że większość oferowanych modeli bez przeszkód będziemy mogli użytkować na spotkaniach biznesowych czy w miejscach publicznych.

Sprzedawane laptopy to zazwyczaj laptopy korporacyjne które zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby spełnienia rygorystycznych wymagań rynku biznesowego IT. Charakterystyczną cechą tego typu urządzeń jest nastawienie na maksymalną wydajność i bezawaryjność.

LAPTOP POLEASINGOWY CZY NOWY?

Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie wskazując wady i zalety laptopów poleasingowych:

ZALETY

  • kupujemy sprawdzone urządzenie które funkcjonuje już jakiś czas na rynku co pozwala nam wybrać model najmniej awaryjny cechujący się wysokimi opiniami klientów;
  • urządzenia używane są dużo tańsze od ich nowych odpowiedników co pozwala na zakup laptopa o dużo lepszych parametrach od odpowiednika prosto z fabryki;
  • sprzęt pochodzący z dużych korporacji to przeważnie urządzenia biznesowe charakteryzujące się dużą wydajnością, estetyczną obudową wykonaną z trwałych materiałów i ergonomią pracy na najwyższym poziomie
  • baterie laptopów biznesowych często mają zwiększoną pojemność w stosunku do sprzętu przeznaczonego dla użytkownika domowego;
  • dużo większe możliwości modyfikacji np. podświetlane klawiatury, wymiana matrycy
  • akcesoria biznesowe np. stacje dokujące;
  • większa dostępność części zamiennych.

WADY

  • największa dla niektórych i w zasadzie jedyna wada laptopów poleasingowych to fakt iż są to urządzenia używane, w naszej firmie jednak sprzedajemy wyłącznie laptopy o klasie wizualnej A co minimalizuje defekty wizualne oferowanych modeli.

ODBIÓR OSOBISTY LUB WYSYŁKA LAPTOPÓW

Zaopatrujemy głównie Kraków i Małopolskę jednak bez przeszkód wysyłamy odpowiednio przygotowany i zabezpieczony towar do wszystkich miast w Polsce.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ UŻYWANEGO LAPTOPA U NAS?

Działamy od ponad 30 lat na rynku sprzętu komputerowego. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych dostawców, starannie dobierając urządzenia w stanie wizualnym możliwie najbardziej zbliżonym do oryginału.

Każdy laptop jest dokładnie sprawdzany, czyszczony i przygotowany do długoterminowego, bezproblemowego działania. Wszystkie sprzedawane laptopy używane objęte są 6 miesięczną pisemną gwarancją.