Grafika prezentująca serwis laptopów w Krakowie

Bezpłatna diagnoza

Diagnoza oraz wycena naprawy jest darmowa. Zawsze informujemy klienta o kosztach przed wykonaniem jakichkolwiek czynności serwisowych.

Bezpieczeństwo danych w serwisowaniu laptopów

Twoje dane są bezpieczne

Jeśli naprawa wiąże się z utratą danych, klient jest o tym informowany. Zawsze istnieje możliwość wykonania kopii zapasowych Państwa danych i ponowne wgranie ich po naprawie.

Tania i szybka naprawa laptopów Kraków-Podgórze

Atrakcyjne ceny

Dobra organizacja oraz ogromna wiedza pozwala nam realizować sprawnie naprawy. Umożliwia to nam skrócenie czasu napraw, a tym samym obniżenie stawek serwisowych.

Zakres usług serwisu:

 • czyszczenie laptopa po zalaniu
 • czyszczenie laptopa z kurzu, wymiana past termo-przewodzących
 • wymiana układów BGA (kart graficznych)
 • wymiana matryc w laptopach
 • wymiana portów USB
 • wymiana klawiatury w laptopie
 • wymiana taśmy LCD/Matrycy w laptopach
 • wymiana płyt głównych, innych podzespołów
 • wymiana wtyczek w zasilaczu oraz gniazd zasilania w laptopie
 • wymiana podświetleń matryc
 • testy programowe podzespołów laptopa
 • wymiana zawiasów oraz prowadnic
 • odzyskiwanie danych z uszkodzonych laptopów
 • naprawa systemu Windows oraz przywracanie ustawień użytkownika
 • usuwanie wirusów oraz instalacja oprogramowania antywirusowego
 • usuwanie zapomnianych haseł BIOS/Windows
 • archiwizacja danych
Michał MuchaMichał Mucha
09:50 16 Feb 24
Komputerowi nic nie dolegało, specjaliści szybko ocenili ze problem nie leży po stronie komputera, nie naciągając na dodatkowe koszty.
Ignacy SedlakIgnacy Sedlak
07:58 09 Feb 24
W kwestii jakości serwisu, kontaktu z klientem, terminowości i omówienia problemu to naprawdę dobry serwis
Jacek NowakJacek Nowak
08:02 29 Jan 24
Fachowcy. Chętnie doradza klientowi. Ceny bardzo przystępne.
Przemysław LiszkaPrzemysław Liszka
14:43 25 Jan 24
Serwisuję u Panów już kolejnego laptopa, wszystko w jak najlepszym porządku, szybki termin realizacji, bardzo atrakcyjne ceny i na pewno ogromne doświadczenie, polecam w pełni
Radek DąbrowaRadek Dąbrowa
11:37 13 Jan 24
Beata CzekajBeata Czekaj
15:49 06 Nov 23
Kolejny raz korzystam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona.
js_loader

Niezły sklep i rewelacyjny serwis komputerów. Gorąco polecam.

Bogusław Piszczek, opinia z map google

Szybka i sprawna naprawa za niższą niż u konkurencji cenę, z przede wszystkim przemiłą i profesjonalną obsługą. Zdecydowanie polecam.

Piotr Wojdyla, opinia z map google

Niesamowita obsługa!
Trafiłem do serwisu z komputerem po przepięciu w sieci, ze spalonym zasilaczem. Każdy z pracowników zainteresował się tematem, zostałem poinformowany skąd mógł się wziąć problem, i jak się uchronić przed kolejnymi takimi przygodami. W międzyczasie dowiedziałem się również jak działa cała instalacja elektryczna i dużo innych cennych informacji 🙂 Bardzo miła i kompetentna obsługa. Z każdym krokiem diagnostyki komputera zostałem poinformowany telefonicznie o wszystkim, co się zdarza bardzo rzadko w takich punktach. Cena za usługę była tak niska, że ciężko było uwierzyć dokonując płatności. Oczywiście podzespoły które zostały wymienione były również dobrej jakości. Ocena 6/5 🙂 Pozdrawiam serdecznie !!!!

Kuba Bajor, opinia z map google

Inny serwis stwierdził, że lapek do wyrzucenia i nie warto pakować kasy (wycena naprawy 500+). Elkompy poskładały mi go do kupy za połowę tej ceny i po roku nadal działa.

Adrian O, opinia z map google

Stary, dobry sklep i serwis, który pamięta czasy początków giełdy komputerowej pod Elbudem. Przez te wszystkie lata nigdy nie miałem problemu z gwarancją czego nie można powiedzieć o większych sieciówkach. Duże sklepy nauczyły mnie skutecznie, że warto dopłacić kilka groszy do ceny z Ceneo i jednak mieć wsparcie sprzedawcy w procesie gwarancyjnym. Przykładowo pod koniec gwarancji padła mi karta graficzna i załatwili wymianę na nówkę. Sklep ma spory asortyment komputerowy dostępny „od ręki” więc popularne kable, dyski, pamięci, myszki, klawiatury raczej traficie. W kwestii cen sugeruję zagadać po ludzku jak wam cena się nie podoba. Jak będą mogli zrobić lepszą to zrobią – ja po wielu latach mam już spore przywileje :P. Dobre ceny na starcie mają na serwis i ładne wizualnie laptopy poleasingowe z gwarancją(polecam biznesowe Dell-e, nie do zdarcia). Jak naprawiacie laptopa sugeruję też u nich zamawiać podzespoły na wymianę bo wiedzą co i skąd brać. Ja raz przycebuliłem i kupiłem matrycę do laptopa po taniości, która okazała się strasznym paściem, a niewiele drożej miałbym u nich porządnego IPS-a. Z parkingiem przed sklepem nie ma problemów, ale trzeba się śpieszyć bo BUMA goli na 4/5 złotych jak się nie wyrobicie w czasie 10 min.

Łukasz Pio, opinia z map Google

Naprawiałam padnięty zasilacz do laptopa, kabel wymieniony szybko i w dobrej cenie, dostałam SMSa o tym, że jest gotowy, w razie potrzeby na pewno wrócę.

Karolinka K., opinia z map Google

Dlaczego warto wybrać nasz serwis laptopów?

 • Doświadczeni i wykwalifikowani serwisanci: Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów różnych marek i modeli.
 • Szybka i fachowa naprawa: Dokładamy wszelkich starań, aby naprawa laptopa przebiegła sprawnie i jak najszybciej.
 • Gwarancja na naprawy: Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane naprawy.
 • Atrakcyjne ceny: Oferujemy konkurencyjne ceny usług serwisowych.
 • Darmowa diagnoza: Wstępna diagnoza usterki jest bezpłatna.

Wysyłka laptopa do naprawy

 • Nasz serwis laptopów realizuje naprawy wysyłkowe na terenie całej Polski
 • naprawa wysyłkowa laptopa odbywa się po uprzedniej konsultacji telefonicznej lub elektronicznej z klientem
 • laptopa najlepiej wysłać w oryginalnym opakowaniu lub odpowiednio zabezpieczonego przy użyciu folii bąbelkowej i grubego kartonu
 • notebooka do naprawy można wysłać we własnym zakresie lub skorzystać z firmy kurierskiej, z którą mamy podpisaną umowę
 • po wykonaniu diagnozy laptopa klient informowany jest dokładnie o czynnościach oraz kosztach naprawy sprzętu

Masz problem z laptopem, komputerem? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer konaktowy

  Temat

  Treść wiadomości

  Serwisujemy laptopy większości znanych marek

  Prowadzimy serwis laptopów takich marek jak: Acer, Asus, Toshiba, Fuitsu-Siemens, Dell, Samsung, Lenovo, Sony, Apple, MSI. LG i wielu innych

  Dzięki stałej i wieloletniej współpracy z producentami laptopów jesteśmy w stanie realizować naprawy szybciej, efektywniej oraz w konkurencyjnej cenie

  Serwisujemy laptopy firmy Asus, HP, Lenovo i inne

  Częste awarie wyświetlania obrazu:

  Uszkodzenia ekranu

  Najczęstszą przyczyną uszkodzenia ekranu w laptopie są czynniki mechaniczne: pęknięcia, rozbicia, zalanie, przypalenie, głębokie rysy. Często też awarie matryc objawiają się efektami wizualnymi w postaci, kolistych plam, pionowych pasów, białego ekranu lub fraktali graficznych.

  Koszt wymiany matrycy w laptopie uzależniony jest przede wszystkim od modelu danego laptopa i wyceniany jest indywidualnie. Naprawa polega na demontażu uszkodzonej matrycy, wyczyszczeniu wnętrza laptopa, montażu i zabezpieczenia oraz testu nowej. Czas naprawy waha się od 1 do 5 dni. Są jednak przypadku w których może się wydłużyć ze względu na brak dostępności matryc wymiennych.

  Naprawy wyceniamy za darmo.

  Uszkodzenia taśmy

  Taśma przechodzi przez zawias laptopa łącząc matrycę(często mikrofon, kamerę) z płytą główną. Usterka objawia się poprzez znikanie, miganie obrazu przy poruszaniu górną klapą laptopa.  Wynika ona głównie z zużycia mechanicznego ścieżek w taśmie, które z czasem się przerywają i zaczynają się stykać tylko w konkretnych położeniach klapy.

  Uszkodzoną taśmę w laptopie należy jak najszybciej wymienić z uwagi na możliwość wystąpienia zwarcia i uszkodzenia innych podzespołów laptopa.

  Naprawa polega na demontażu obudowy matrycy i laptopra, wyjęciu uszkodzonej taśmy, wyczyszczeniu wnętrza laptopa, montażu nowej taśmy i przeprowadzeniu odpowiednich testów. Czas trwania naprawy szacujemy na od 1-5 dni i jest on zależny od modelu notebooka i dostępności części zamiennych.

  Typowe uszkodzenia mechaniczne laptopa:

  Wymiana zawiasów/prowadnic

  Najczęstszą przyczyną uszkodzeń zawiasów klapy laptopa jest ich zużycie wynikające w głównej mierze z niewłaściwego użytkowania laptopa. Często przenosimy/trzymamy nasz komputer przenośny za górną klapę co przyczynia się do szybszego zmęczenia materiału.

  Koszt wymiany zawiasów/prowadnic w laptopie jest zależny od modelu danego laptopa, stopnia dostępności wynikającego z budowy danego modelu. Czas naprawy to średnio od 1-5 dni. Usługa polega: na demontażu obudowy matrycy, demontażu uszkodzonych zawiasów/prowadnic, wyczyszczeniu laptopa, ocenie stanu technicznego gniazd oraz montażu nowych zawiasów/prowadnic.

  Wymianę zawiasów/prowadnic rekomenduje wykonywać parami ze względu na różnice w sile jaką należy włożyć przy domykaniu klapy laptopa. Może się okazać, że nowy zawias będzie stawiał dużo większy opór co doprowadzić może nawet do uszkodzenia matrycy.

  Wymiana wtyczek zasilacza/gniazd zasilania

  Często korzystamy z laptopa podłączonego do zasilania. Zdarza nam się wtedy zapomnieć o tym fakcie i próbujemy przenieść urządzenie ?na kablu? co prowadzi do naprężenia wtyku zasilania oraz gniazda zasilania w laptopie.  Jeśli nie udało nam się uszkodzić jednego z tych elementów układu zasilania w danej chwili to z czasem jednak przy powtarzalności tego typu zdarzenia możemy być pewni, że jeden z tych dwóch elementów przestanie funkcjonować prawidłowo.  Nasz serwis realizuje wymiany kabla z końcówka zasilacza oraz gniazd zasilania w większości laptopów.

  Typowe problemy z oprogramowaniem laptopa:

  Wirusy i złośliwe oprogramowanie:

  Objawy: wolne działanie, dziwne komunikaty, nieautoryzowane zmiany w ustawieniach, brak dostępu do plików.

  Rozwiązanie: zainstaluj program antywirusowy i wykonaj pełne skanowanie. W razie potrzeby usuń wirusy i napraw szkody.

  Problemy z systemem operacyjnym:

  Objawy: błędy systemowe, brak możliwości uruchomienia systemu, problemy z kompatybilnością.

  Rozwiązanie:

  Naprawa: spróbuj naprawić system operacyjny za pomocą narzędzi systemowych.

  Reinstalacja: jeśli naprawa nie powiedzie się, zainstaluj system ponownie.

  Odzyskiwanie danych w laptopie

  Objawy: brak dostępu do plików, przypadkowe usunięcie danych, uszkodzenie dysku twardego.

  Rozwiązanie:

  Odzyskiwanie danych: użyj specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych.

  Kopie zapasowe: regularnie twórz kopie zapasowe ważnych danych, aby zapobiec utracie w przyszłości.